Szeryf drogowy z Krakowa szybko wyjaśniony przez ciężkie pojazdy. Cwaniak bał się nawet otworzyć drzwi

Szeryf drogowy z Krakowa szybko wyjaśniony przez ciężkie pojazdy. Cwaniak bał się nawet otworzyć drzwi

Podaj dalej

To była perfekcyjna akcja kierowców ciągników siodłowych, dzięki czemu szeryf drogowy – krótko mówiąc – narobił w gacie. Cwaniaczek blokował ciężarówkę gwałtownie przed nią zwalniając i nie pozwalając się wyprzedzić. Szybka komunikacja przez CB radio niewątpliwie go zaskoczyła.

Szeryf drogowy okazał się maślakiem, a nie kozakiem

akcja na cb radio

Dwóch kierowców jadących za całym zdarzeniem po chwili odcięło kierowcy samochodu osobowego drogę ucieczki. Pojazd musiał się zatrzymać, a kierowca w obawie przed tym co może zaraz się wydarzyć zamknął się w samochodzie. Ruch na drodze został wstrzymany na krótki okres, aby wytłumaczyć szeryfowi, że takie zachowanie nie przystoi.

Nauczka niewątpliwie mogła być większa, ale i tak kierowca wyniósł z niej na pewno odpowiednią lekcję. Przekonał się, że na drodze nie może czuć się bezkarny, a sprawiedliwość może dosięgnąć szybciej niż może się wydawać.

”Na radiu mówią, że widziano go na najbliższym MOPie jak zmieniał pampersa i okrutnie śmierdziało” – to tylko jeden z wielu tego typu podobnych komentarzy pod nagraniem.

odjazd cwaniaka

Policja wyłapuje tego nagrania i puka do drzwi

Publikowanie tego typu nagrań w internecie bardzo często wiąże się z ukaraniem sprawcy. Specjalne jednostki policji na bieżąco monitorują nagrania wideo umieszczone w sieci. W przypadku rażących naruszeń przepisów ruchu drogowego kierowcy mogą spodziewać się wyciągnięcia wobec nich konsekwencji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News