Szeryf drogowy w BMW mocno przesadził. Odgryzał się bezczelnie na kierowcy ciągnika siodłowego

Szeryf drogowy w BMW mocno przesadził. Odgryzał się bezczelnie na kierowcy ciągnika siodłowego

Podaj dalej

Słów brakuje patrząc na to, co zaserwował na drodze szybkiego ruchu kierowca BMW. Poczuł się on typowo jak szeryf drogowy, który swoją jazdą chciał uczyć i od razu karać innych. Podpadł mu mężczyzna prowadzący ciągnik siodłowy, który wykorzystał lewy pas do wyprzedzenia wolniejszych pojazdów.

BMW wyhamowało pojazd

bmw hamowanie autostrada

Nie trzeba być geniusze, że jadący lewym pasem ciągnik siodłowy zawsze będzie wolniejszy od BMW. Ale tam, gdzie nie ma zakazu zawsze ma prawo na wyprzedzanie – nawet jeżeli dla osobówek to wyścig ślimaków. Ten kierowca najwidoczniej nie do końca rozumie tego typu sytuacje.

Uważał on, że ktoś celowo robi mu na złość, to i on postanowił się odgryźć. Wyprzedził oba pojazdy poboczem, po czym zjechał na lewy pas i zaczął zwalniać. W tej sposób doprowadził do sytuacji, że wyprzedzanie drugiego ciągnika siodłowego kompletnie się nie powiodło. Brak słów żeby komentować takie zachowanie.

This BMW driver should be lucky the truck driver didn’t ram him when he brake tested him when the truck was trying to overtake a slower truck. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News