Szczeniak w BMW zakończył swoją szaloną jazdę karambolem sześciu samochodów

Szczeniak w BMW zakończył swoją szaloną jazdę karambolem sześciu samochodów

Podaj dalej

Na drodze krajowej numer 46 doszło do przerażającego karambolu w okolicach miejscowości Dąbrowa, niedaleko Opola. 23-latek jechał swoim BMW z nadmierną prędkością doprowadzając do karambolu z udziałem sześciu aut. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do internetu.

Nie zapanował nad BMW

bmw karambol szybka jazda
Samochód leci wprost na nadjeżdżający pojazd

Młody kierowca nie dostosował prędkości do warunków drogowych, przez co zderzył się z jadącą przeciwległym pasem ruchu lawetą. W tej sposób uszkodzone zostały również dwa samochody przewożone przez tę lawetę. To nie był jednak koniec.

Samochód jechał z taką prędkością, że szybko jej nie wytracił. BMW wpadło do rowu, po czym siłą odrzutu znów znalazło się na drodze. Tam doszło do zderzenia  z dwoma kolejnymi samochodami – Seatem i Volkswagenem. Na szczęście obyło się bez ofiar, a do szpitala trafił jedynie mężczyzna który doprowadził do całego zdarzenia.

Młodość, młodość…

Policja nie ma wątpliwości co było powodem tego przerażającego karambolu. – 23-letni kierowca BMW jadąc z Opola w kierunku Nysy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z jadącą przeciwległym pasem ruchu lawetą, a także uszkodził dwa samochody przewożone przez tą lawetę – relacjonuje mł. asp. Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News