Szczecin: Myła psa na myjni samochodowej! Zwierze aż wyło z bólu

Szczecin: Myła psa na myjni samochodowej! Zwierze aż wyło z bólu

Podaj dalej

W Szczecinie osoby znajdujące się w pobliżu myjni samochodowej przecierały oczy ze zdumienia. Kobieta przywiązała psa w jednym z boksów dla samochodów, po czym włączyła urządzenie i rozpoczęła mycie zwierzęcia pod mocnym ciśnieniem wody.

myla psa na myjni

Wedle relacji świadków pies aż wył z bólu w trakcie wycia, nie mogąc uciec od siły ciśnienia wody. Żadna z osób niestety nie zareagowała, oprócz tego, że sięgnięto po telefon i wezwano policję. Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu kobiety ani psa już nie było.

Dzięki nagraniu które szybko obiegło Szczecin personalia kobiety zostały szybko ustalone, a sprawa trafiła na policję. Teraz odpowie ona za znęcanie się nad zwierzęciem.

PANI ZOSTAŁA USTALONA, DZIŚ SPRAWA TRAFIA NA POLICJĘ. DZIĘKUJĘ ZA OGROMNĄ POMOC 💕 DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE 🌷WitamPoszukiwana jest kobieta, która w dniu dzisiejszym 21 mają ok godz 22 myła na myjni samodowej przy ul Bandurskiego przy stacji Lotos swojego psa, który wył z bólu. Została wezwana policja, ale Pani zdążyła uciec zanim przyjechała policja. Jeżeli ktoś ją poznaje proszę o informację sprawa zostanie zgłoszona.Interwencja była, ale kobieta tłumaczyła że woda leje się przez rękę. Była też wezwana policja, tylko że pracownik pod 112 podał numer do Komisariatu Śródmieście zamiast do Komisariatu nad Odrą, gdzie jest ich rejoni kobieta zdążyła uciec.

Julkaissut Hania Zielska Torstaina 21. toukokuuta 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News