Szalona kobieta na podziemnym parkingu wytycza nowe standardy jazdy

Szalona kobieta na podziemnym parkingu wytycza nowe standardy jazdy

Podaj dalej

Parking podziemny ma to do siebie, że można się w nim pogubić. Tym bardziej jeżeli jest on duży, a zarazem bardziej skomplikowany jeżeli chodzi o wyjazd z niego. Jakie może sprawić trudności najlepiej przekonała się ta kobieta, która całkowicie straciła orientacja. Postanowiła zatem na dość nieszablonowe rozwiązanie.

Kobieta i jej wyobraźnia jazdy

parking podziemny wyjazd

Tędy można jechać, tędy nie, tutaj jedzie się prawidłowo, a tuż obok już nie. Znaków jest dużo, możliwości skracania drogi jeszcze więcej, ale gdzie w tym wszystkim jakaś rozwaga kierowców? Tej niestety bardzo często brakuje, przez co nawet w parkingu podziemnym dochodzi do kuriozalnych sytuacji.

Ta kobieta dość dobrze znała układ tego parkingu, bowiem dość często wybierała się do tej galerii na ”shopping”. Z tego też powodu wiedziała doskonale jak jechać, aby do maksimum skrócić sobie drogę wyjazdu. Manewrowanie autem w wąskim miejscu nie jest jednak rzeczą łatwą.

Przekonała się o tym chcąc skrócić drogę. Musiała dość sporo pokręcić kierownicą, żeby wyjechać, aż w końcu ktoś zdecydował się nagrać jej dokonania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News