Szalona kobieta na podziemnym parkingu wytycza nowe standardy jazdy

Szalona kobieta na podziemnym parkingu wytycza nowe standardy jazdy

kobieta parking podziemny

Podaj dalej

Parking podziemny ma to do siebie, że można się w nim pogubić. Tym bardziej jeżeli jest on duży, a zarazem bardziej skomplikowany jeżeli chodzi o wyjazd z niego. Jakie może sprawić trudności najlepiej przekonała się ta kobieta, która całkowicie straciła orientacja. Postanowiła zatem na dość nieszablonowe rozwiązanie.

Kobieta i jej wyobraźnia jazdy

parking podziemny wyjazd

Tędy można jechać, tędy nie, tutaj jedzie się prawidłowo, a tuż obok już nie. Znaków jest dużo, możliwości skracania drogi jeszcze więcej, ale gdzie w tym wszystkim jakaś rozwaga kierowców? Tej niestety bardzo często brakuje, przez co nawet w parkingu podziemnym dochodzi do kuriozalnych sytuacji.

Ta kobieta dość dobrze znała układ tego parkingu, bowiem dość często wybierała się do tej galerii na ”shopping”. Z tego też powodu wiedziała doskonale jak jechać, aby do maksimum skrócić sobie drogę wyjazdu. Manewrowanie autem w wąskim miejscu nie jest jednak rzeczą łatwą.

Przekonała się o tym chcąc skrócić drogę. Musiała dość sporo pokręcić kierownicą, żeby wyjechać, aż w końcu ktoś zdecydował się nagrać jej dokonania.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News