Szalona kobieta chciała uniknąć holowania. Źle zaparkowała i nie miała czasu na poniesienie konsekwencji

Szalona kobieta chciała uniknąć holowania. Źle zaparkowała i nie miała czasu na poniesienie konsekwencji

kobieta holowanie diesel

Podaj dalej

Niewyobrażalne jak można być nieodpowiedzialnym kierowcom, który nawet nie potrafi się zachować, gdy trzeba. Ta kobieta miała mieć odholowany pojazd, bowiem pozostawiła go w miejscu, gdzie nie powinna. Szybko na miejscu pojawił się pojazd, który utrzymywał porządek w tym miejscu.

Kobieta nie dała sobie zabrać samochodu

ucieczka holowanie kobieta

Właścicielka samochodu gdy zobaczyła, że jej samochód ma zostać zabrany wkroczyła do akcji. Wsiadła czym prędzej za kierownicę mimo, że dwa przednie koła znajdowały się już na holowniku i były zabezpieczone. Nie przejmowała się tym, tylko po prostu chciała odjechać.

Szarpała pojazdem do przodu i do tyłu aż w końcu udało jej się zjechać z podnośnika. Nie była w stanie opanować jednak samochodu, a ten uderzył w inne zaparkowane z tyłu. Po doprowadzeniu do kolizji ani myślała ponieść konsekwencje tego co zrobiła

Czym prędzej odjechała w siną dal, nie zważając na to, że uszkodziła inne pojazdy. Na szczęście całe zdarzenie nagrał jeden z kierowców, a i też pracownik holownika miał już zapisane numery rejestracyjne samochodu. Teraz kobieta może spodziewać się znacznie większych konsekwencji za swoje czyny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News