Superstrzelec Premier League pochwalił się kolekcją aut. Co za bryki, co za kolory!

Superstrzelec Premier League pochwalił się kolekcją aut. Co za bryki, co za kolory!

Podaj dalej

Jeden z najlepszych napastników nie tylko Premier League, ale i na świecie pochwalił się kolekcją swoją aut. Pierre-Emerick Aubameyang to ogromny wielbiciel sportowych samochodów, a jego garaż jest naprawdę. Mieszczą się tam po min. takie auta jak Ferrari czy Lamborghini, ale i nie tylko.

Niezwykłe kolory

Niewątpliwie samochody to jedno, ale Gabończyk gustuje w niezwykłych kolorach, które tak naprawdę ciężko zauważyć na drogach. Zaprezentował się na tle trzech sportowych aut i dwóch SUV-ów.  Trzy z nich są w kolorze złotym, a dwa metalicznym srebrnym.

To nie wszystko

Wielbiciel szybkich aut nie wystawił jednak wszystkich swoich aut do zdjęcia. Wiadomo, że w garażu ma m.in. Bentleya i kilka innych sportowych fur. Kogo jak kogo, ale takiego gracza stać na takie auta. Tygodniowo zarabia 180 tysięcy funtów. Podkreślamy – na tydzień.

Takich aut może mieć zatem na pęczki. Zwłaszcza że interesują się nim klubu, które są w stanie zagwarantować mu znacznie wyższe wynagrodzenie. Kto wie zatem, czy niebawem nie opuści Premier League na rzecz FC Barcelony czy Realu Madryt.

View this post on Instagram

2019 ✅…….⌛️……2020🔋 ⚡️

A post shared by Aubameyang Pierre-Emerick (@aubameyang97) on

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News