Straciła zęby tankując diesel na stacji paliw. Jak do tego doszło?

Straciła zęby tankując diesel na stacji paliw. Jak do tego doszło?

Podaj dalej

Tak nieudane tankowanie aż ciężko sobie wyobrazić. Kobieta, podjeżdżając na stację paliw pod żadnym względem nie mogła nawet pomyśleć o tym, że zaraz będzie musiała jechać do szpitala. Tankując swój diesel przyjęła naprawdę potężne uderzenie na twarz, a patrząc na to można jedynie współczuć.

Diesel na stacji paliw i nieudane tankowanie

stacja paliw tankowanie

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera na stacji paliw. Na nagraniu widać jak kobieta po tym jak wysiadała z samochodu, podeszła odkręcić wlew paliwa, po czym miała rozpocząć tankowanie. Tuż obok niej, po drugiej stronie dystrybutora, znajdował się jednak kierowca gapa.

Zapomniał on bowiem, że po tym jak wlał paliwo, trzeba wyjąc pistolet tankujący z baku i odłożyć na miejsce. Zamiast tego wsiadł do auta i zaczął odjeżdżać. Tym samym mocno naciągnął węża, którym płynie paliwo, aż ten w końcu wystrzelił.

Niestety skierował się on wprost na twarz kobiety, która niczego nieświadoma stała przy swoim samochodzie. Uderzenie było tak silnik, że poszkodowana aż odskoczyła i zdezorientowała złapała się za twarz. Bez wizyty u lekarza się nie obeszło.

Przykra sytuacja w trakcie tankowania

He got hosed from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News