Stracił przyczepność, ale dzięki temu odwalił taki drift na rondzie, że palce lizać

Stracił przyczepność, ale dzięki temu odwalił taki drift na rondzie, że palce lizać

Podaj dalej

Utrata kontroli nad samochodem to nic przyjemnego. Zwłaszcza dla zdecydowanej większości osób, które w tego typu przypadkach zupełnie nie potrafią się odnaleźć. Są jednak kierowcy którzy w pełni panują nad pojazdem i tego typu sytuacje nie są im straszne. Dzięki temu możemy właśnie oglądać taki znakomity drift na rondzie.

Rzecz jasna, gdyby było większe natężenie ruchu bądź po prostu ktoś by jechał obok tego pojazdu, mogłoby dojść do kolizji. Tutaj akurat nic takiego nie miało miejsca, a kierowca mógł płynnie jechać dalej.

drift na rondzie
drift na rondzie

Zrobił to celowo?

Niektórzy twierdzą, że kierowca z pełną premedytacją wpadł w poślizg, aby dać taki popis. Rzeczywistość jednak wygląda zupełnie inaczej, co zauważyła jedna z osób.

”Chevrolet Camaro Z28 nie jest najlepiej prowadzącym się samochodem na półmokrych drogach” – napisał internauta. Czy faktycznie tak jest czy nie, to najlepiej ocenią ci ktrzy mieli okazję więcej pojeździć tym utem.

Some regular BS I caught on my dashcam from r/IdiotsInCars


Pełna kontrola

Sytuacja ta pokazuje jeszcze jedną ważna rzecz. Warto chodzić na kursy doszkalające jazdę, bowiem choć początkowo koszt może wydać się duży, to jednak wszystko momentalnie się spłaca, gdy będzie potrzebna ta wiedza w praktyce.

Stara legenda głosi, że nie ma nic piękniejszego od inwestowania w samego siebie. W tym przypadku sprawdza się to doskonale.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News