Sprzedajesz używany samochód? Teraz zapłacisz dodatkowo nawet 50 złotych

Sprzedajesz używany samochód? Teraz zapłacisz dodatkowo nawet 50 złotych

kupno uzywanego samochodu diesel

Podaj dalej

Kierowcy, którzy teraz będą chcieli sprzedać używany samochód będą musieli liczyć się z jeszcze wyższymi kosztami. Mowa tutaj o kwocie sięgającej nawet ponad 50 złotych, a możliwe, że i znacznie większej. Wszystko zależy od nas w jaki sposób będziemy chcieli ”opakować” takie auto.

Używany samochód jeszcze droższy

Jedno z topowych w Polsce miejsce do sprzedaży samochodów podnosi ceny za wystawienie ogłoszenia na swojej platformie. A mówimy tutaj o jednej z dwóch największych w Polsce – OLX. Zmiany w publikowaniu ofert w podkategorii Samochody Osobowe działu Motoryzacja zmienią się od 2 lipca.

Sytuacja z opłatami wówczas będzie wyglądała następująco. Zależenie od tego ile sobie zażyczymy za używany samochód zapłacimy od 24,99 do 39,99 zł przy płatności internetowej. Z kolei jeżeli będzie to płatność SMS to wówczas od 32,99 do 52,79 zł.

Oczywiście opłaty mogą być większe zależenie od tego, czy chcemy zrobić np. ogłoszenie premium czy umieścić je na głównej stronie. Nie gwarantuje to oczywiście, że auto zostanie sprzedane szybciej. Jeżeli w ciągu miesiąca nie uda nam się go sprzedać, wówczas ofertę należy będzie wystawić jeszcze raz.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News