Śmieciarka zablokowała drogę. Sfrustrowany kierowca rzucił się na pracowników wywożących nieczystości

Śmieciarka zablokowała drogę. Sfrustrowany kierowca rzucił się na pracowników wywożących nieczystości

Podaj dalej

Każdemu kierowcy zapewne choć raz w życiu stanęła na drodze śmieciarka, której pracownicy wywozili z pobliskiego śmietnika nieczystości. Duży, gabarytowy pojazd, który nie ma łatwo z manewrowaniem na parkingach osiedlowych, często musi blokować drogę, aby móc służyć mieszkańcom. Jak się okazuje nie wszyscy są w stanie to zrozumieć.

Agresywny kierowca dostał ataku furii

Jednemu z kierowców nie spodobało się, że musiał chwilę postać i nie mógł kontynuować jazdy. Agresywnie wyminął pojazd, zatrzymał się przed nim, wysiadł i rzucił się na pracowników wywozu nieczystości. Najpierw na kierowcę, a następnie na osobę obsługującą kubły na śmieci.

Całe zdarzenie zarejestrowała osoba mieszkająca w pobliżu. Dzięki temu kierowca odpowie za pobicie mężczyzn. Jeden musiał udać się do szpitala, bowiem na skutek uderzenia doznał rozcięcia.

Śmieciarka to pojazd uprzywilejowany?

Oczywiście śmieciarka nie jest pojazdem uprzywilejowanym, pojazdami uprzywilejowanymi nie są pojazdy używające żółtych „kogutów”. Mimo wszystko społecznie jest wiadomo, że jeżeli śmieciarka zablokuje na kilka minut drogę, nic złego się nie dzieje.

Pracownicy, aby szybko poradzić sobie z obowiązkiem pracy, są  niejako zmuszeni do tego, aby tak postępować.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News