Ślinił się na widok ślicznej panienki, która wysiadła z Audi. Nie wiedział, że jest tam też jej chłopak

Ślinił się na widok ślicznej panienki, która wysiadła z Audi. Nie wiedział, że jest tam też jej chłopak

Podaj dalej

Nie najlepiej zakończyło się cwaniakowanie młodego kierowcy, wobec naprawdę pięknej i atrakcyjne kobiety. Szczeniak chciał zwrócić na siebie uwagę trąbiąc na nią, gdy ta po tym jak wysiadała z Audi, przeszła obok jego samochodu. W ten sposób nie wzbudził jej zainteresowania, a w jego kierunku powędrował dość niemiły gest.

W Audi nie siedziała sama

samochod audi trabienie

Pech młodego chłopa polegał na tym, że dziewczyna jechała wraz z chłopakiem. I to nie byle jakim, bowiem na pierwszy rzut oka widać, że jest wielbicielem treningów na siłowni. Ten od razu wysiadł z auta i powędrował w stronę młodego chłopaka wyjaśnić sobie jego zachowanie.

Nie było to jednak dla niego zbyt miłe spotkanie i zapewne gdyby mógł cofnąć czas o minutę, szybko by to zrobił. Nauczka jednak pozostała, jak i odpowiednia lekcja z której musi wyciągnąć wiedzę. Tak wobec kobiet pod żadnym pozorem nie można się zachowywać.

Dziwne jest tylko zachowanie pary z Audi późniejsze. Nie chciało już im się najwidoczniej stać w kolejce po fast food i w dość nietypowy sposób opuścili kolejkę. Q2 na pewno mocno to odczuło, jeżeli chodzi o rysy i inne uszkodzenia. Jaki był zatem tego sens?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News