Skoda zderzyła się z policyjnym radiowozem. Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1

Skoda zderzyła się z policyjnym radiowozem. Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1

Podaj dalej

Na autostradzie A1 w kierunku Gdańska doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku z udziałem samochodu marki Skoda. Kierowca w trudnych warunkach pogodowych stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z pojazdami stojącymi na poboczu. Był wśród nich m.in. policyjny radiowóz, obsługujący właśnie kolizję.

Pechowe zderzenie

Niewątpliwie mężczyzna jechał ze zbyt nadmierną prędkością, jak na takie warunki pogodowe. Deszcz, śliska nawierzchnia, nie najlepsza widoczność, to wszystko przyczyniło się do tego, co się wydarzyło.

Po tym jak Skoda wpadła w poślizg na A1 uderzyła w znajdujący się na pasie awaryjnym radiowóz. Policyjny samochód znajdował się tam z racji obsługiwania kolizji, jaka miała miejsce tam chwilę wcześniej.

Skoda po zderzeniu z radiowozem, uderzyła następnie w auto marki Opel, a następnie kolejną skodę, która jechała po A1. W związku ze zdarzeniem trzy osoby trafiły do szpitala.

Skoda omal nie przejechała policjanta

Na poniższym nagraniu dokładnie widać, jak samochód minął niemal o włos policjanta znajdującego się na drodze. Funkcjonariusz może mówić o ogromnym szczęściu, bowiem w przypadku potrącenia mógł odnieść bardzo dotkliwe obrażenia. O ile nie straciłby nawet życia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News