Seksowne dziewczyny w bikini myły samochód. Jedna zaliczyła nieprzyjemną wpadkę

Seksowne dziewczyny w bikini myły samochód. Jedna zaliczyła nieprzyjemną wpadkę

seksowne dziewczyny bikini mycie samochod

Podaj dalej

Taka myjnia samochodowa to rzadkość, lecz niewątpliwie posiada ogromny potencjał na biznes. Seksowne dziewczyny ubrane w bikini i będące na szpilkach, trzymające w dłoniach ścierki pełnie piany – po prostu wow! Życie jednak pokazuje, że nawet taki zawód wbrew pozorom nie jest prosty.

Ups, seksowne dziewczyny zaliczyły wpadkę

bikini myjnia samochodowa dziewczyny

Mycie samochodu w taki sposób w wielu krajach budzi i zawsze będzie budziło kontrowersje. I to pod wieloma względami z którymi jedni mogą się zgodzić inni nie. Nie zmienia to jednak faktu, że są miejsca na świecie, gdzie sezonowo mycie pojazdu wygląda właśnie w taki sposób.

Usługa rzecz jasna nie należy do najtańszych, a i o miejsce w kolejce trzeba odpowiednio wcześnie się zapisać. Niektóre seksowne dziewczyny bardzo chętnie decydują się na tego typu pracę. Choć to może być dla niektórych ciężkie do zrozumienia, jest ona dość prestiżowa.

A, że praca wbrew pozorom nie należy do najprostszych udowodniła jedna z dziewczyn. Niestety przekonała się o tym w bardzo bolesny sposób. Zapewne po takiej przygodzie potrzebowała kilka dni wolnego, zanim znów mogła wprowadzać w zawstydzenie swoją urodą.

Nieprzyjemne spotkanie z posadzką

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News