Ruscy nagrali jak kradną paliwo na stacji. Dramaturgia jak w scenariuszu Teletubisi

Ruscy nagrali jak kradną paliwo na stacji. Dramaturgia jak w scenariuszu Teletubisi

Podaj dalej

Tylko życie i tylko życie w Rosji mogło napisać ten scenariusz. Grupa mężczyzn postanowiła ukraść paliwo i zapewne chciała zabrać się za to jak najbardziej profesjonalnie. Plan niewątpliwie musiał być nakreślony, a jego realizacja nie mogła w żadnym stopniu odbiegać od każdego punktu. Koniec końców wyszło… dość komicznie.

Uwaga, nasza banda kradnie paliwo

Teletubisie

Gdy mężczyźni zauważyli, że zbliża się pracownik stacji jeden z nich udając, że tankuje nagle rzucił wężem od dystrybutora i wsiadł do samochodu. Uwagę pracowników niewątpliwie mógł zwrócić otwarty bagażnik i dziwnie zachowanie całej grupy. Z kolei inna osoba w tym czasie wlewała paliwo na dużego kanistra, który następnie szybko chowała w bagażniku.

Pracownik stacji próbował zastawić im drogę, ale szybko zrezygnował biorąc pod uwagę ryzko jakie to za sobą niesie. Gdy ”przestępcy” się oddalili mężczyzna spokojnym krokiem wrócił do budynku poinformować policję.

Trzeba przyznać, że ”grupa przestępcza” bardzo przeszarżowała jeżeli sposób w jaki podeszli do tematu kradzieży paliwa. Można to było zrobić zdecydowanie dyskretniej, mniej rzucając się w oczy i znacznie profesjonalniej. O ile w tym wszystkim nie chodziło tylko o dobrą zabawę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News