Rowerzysta w obcisłych gaciach wystawił nie najlepszą opinię swojemu środowisku. A ci tak ciężko na nią pracują

Rowerzysta w obcisłych gaciach wystawił nie najlepszą opinię swojemu środowisku. A ci tak ciężko na nią pracują

Podaj dalej

Rowerzyści to bardzo zżyte ze sobą środowisko, które od lat walczy o swoje prawa i lepszą opinię w oczach innych użytkowników ruchu drogowego. Niestety, gdzieś zawsze znajdzie się czarna owca, czyli rowerzysta który swoim zachowaniem potrafi wszystko zepsuć. To później piętnuje na innych.

Cham i burak, a nie rowerzysta

skrzyzowanie przejazd

Całe nagranie doskonale pokazuje jak nieprzepisowo poruszał się rowerzysta. Najpierw zanim dojechał do świateł wyminął wszystkie pojazdy, a następnie jak gdyby nigdy nic przejechał na czerwonym. Co gorsza, nie widział w tym nic złego, a wręcz przeciwnie – droga w końcu była wolna.

Zwrócenie uwagi również nie wchodzi w grę w tym przypadku. To uwłacza męskości rowerzyście, który w końcu jest profesjonalistą bo ma profesjonalny strój oraz kask. Zapomniał jednak o tym, że to nie szata zdobi człowieka.

O, jest też i Audi!

Choć nagranie dotyczy rowerzysty to jednak trafił się i swego rodzaju rodzynek. Kierowca Audi jadący na katowickich tablicach rejestracyjnych zaprezentował bezmyślny slalom na przejściu dla pieszych, aby po chwili zatrzymać się na światłach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News