Rowerzysta dogonił samochód i zemścił się na kierowcy. Prawdopodobnie ten wymusił pierwszeństwo

Rowerzysta dogonił samochód i zemścił się na kierowcy. Prawdopodobnie ten wymusił pierwszeństwo

Podaj dalej

W Olsztynie jeden z kierowców nagrał kamerą w samochodzie, jak rowerzysta mści się na kierowcy samochodu. Nie wiadomo co było dokładnie tego przyczyną, ale patrząc na jego zachowanie wcześniej ten kierowca musiał wymusić na nim pierwszeństwo.

Rzucił w auto rowerem

Na nagraniu widać jak biały samochód marki Mitsubishi spokojnie podjeżdża do sygnalizacji świetlnej. Nagle podjeżdża do pojazdu rowerzysta, który wymownie zwraca uwagę kierowcy. Po chwili mocno z buta potraktował drzwi auta, a następnie chwycił za rower i zniszczył nim lusterko w samochodzie i obił drzwi.

Drugi z mężczyzn w pojeździe nie zareagował na agresję i gdy pojawiło się zielone światło odjechał. Zapewne nie chciał prowokować napastnika bardziej, aby nie zostać pobitym.

Stop agresji

Bez względu na to, jak wcześniej zachował się mężczyzna prowadzący Mitsubishi wobec rowerzysty, takie zachowanie jest niewytłumaczalne. Rowerzysta ewidentnie przesadził ze swoją złością, za co może zostać poprowadzony do odpowiedzialności. O ile rzecz jasna kierowca zgłosi sprawę na policję.

.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News