Robert Kubica: Verstappen jest sprytniejszy i mądrzejszy niż wszyscy myślą

Robert Kubica: Verstappen jest sprytniejszy i mądrzejszy niż wszyscy myślą

Podaj dalej

Robert Kubica nie ma wątpliwości, że Max Verstappen nie jest taką osobą, za jaką większość go postrzega. A Holendra uważa się za człowieka z dość niewyparzonym językiem, który w dodatku nie wie kiedy należy trzymać go za zębami.

Verstappen F1

Zdaniem Polaka kierowca Red Bull Racing nie tylko doskonale wie co robi za kierownicą, ale również w życiu. Holender w dodatku bardzo często krytykowany jest za agresywny styl jazd. Z tego powodu wielu ekspertów uważa, że wynika to z jego nieodpowiedzialności i braku pewnego rodzaju wyobraźni.

KubicaRobert Kubica: Nie zgadzam się z krytyką jaka na niego spada i stwierdzeniami, że jest Verstappen jest lekkomyślny. Jest sprytniejszy i mądrzejszy niż wszyscy tak naprawdę myślą. Jest w stanie zostać mistrzem świata Formuły 1 bez jakichkolwiek problemów.

Kierowca rezerwowy Alfa Romeo Racing Orlen odniósł się również do drugiego z młodych kierowców w stawce, który posiada równie wysokie aspiracje. Robert Kubica nie ma żadnych wątpliwości, że Charles Leclerc to materiał na przyszłego mistrza świata.

Pokazał to już w drugim wyścigu w barwach Ferrari, gdzie o mały włos nie zakończyłby rywalizacji na najwyższym stopniu podium. Polak nie jest zdziwiony w żadnym stopniu tym, że sprawia on wiele kłopotów Sebastianowi Vettelowi.

Robert Kubica: Lewis Hamilton nie jest dla mnie gwiazdą

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News