Rafał Trzaskowski. Przyszły prezydent Polski (?) prywatnie jeździ tym samochodem

Rafał Trzaskowski. Przyszły prezydent Polski (?) prywatnie jeździ tym samochodem

Podaj dalej

Rafał Trzaskowski opublikował najnowsze oświadczenie majątkowe, a z niego można dowiedzieć się jakim na co dzień samochodem podróżuje. Można się tylko domyślać, że licznik w nim daleko nie zajechał, a wszystko z racji pełnionych obowiązków.

rafal trzaskowski

Po tym jak Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w roli kandydata na prezydenta Polski, jego osoba zaczęła wzbudzać duże zainteresowanie w mediach. Zwłaszcza z racji tego, że wskazywany jest on obecnie jako główny kontrkandydat dla Andrzeja Dudy.

Politycy niechętnie mówią o swoich prywatnych samochodach i często ”ukrywają je” jako własność żony. Wówczas nie muszą wpisywać ich w oświadczeniu majątkowym.

– Miejmy nadzieję, że presja publiczna na wszystkich tych, którzy do dzisiaj używali wszystkiego rodzaju wykrętów, kruczków prawnych, żeby całego swojego majątku nie pokazać, będzie w Polsce wzrastała po to, żeby właśnie budować zaufanie do władzy publicznej – powiedział aktualny prezydent Warszawy publikując swoje oświadczenie majątkowe.

Rafał Trzaskowski, czym jeździ prywatnie?

Samochód jakim na co dzień porusza się kandydat na Prezydenta Polski to Volvo XC70 z 2011 roku. Jest to swoiste połączenie kombi i SUV-a, które przed laty reklamował jeden z najlepszych piłkarzy w historii i wielki fan motoryzacji Zlatan Ibrahimović.

Premiera tego samochodu nastąpiła w 2007 roku. Niewątpliwie najbardziej wyjątkowe jest w nim wnętrze inspirowane „Virrvarr”. To jednym z najlepiej znanych wzorów w historii szwedzkiego designu.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News