Pusta brunetka tankowała diesel. Mogła to zrobić zdecydowanie lepiej

Pusta brunetka tankowała diesel. Mogła to zrobić zdecydowanie lepiej

Podaj dalej

Kto dał temu człowiekowi pojazd i uprawnienia do jego prowadzenia? Za takie wybryki prawo jazdy powinno być odbierane, z natychmiastowym wysłaniem na kurs i ponowne zdawanie egzaminu. Ta brunetka pokazała, że nie zalicza się do zbyt inteligentnych osób tankując diesel do swojego samochodu. Jej późniejsze zachowanie tym bardziej.

Diesel się przelał, a ona…

tankowanie diesel paliwo

Dla niektórych może wydać się to śmieszne czy zabawne, lecz jeżeli tak jest to pozostaje tylko głęboko współczuć. Tankując paliwo dystrybutor nie odbił w momencie, w którym bak był pewny i nie powinien już lać paliwa. Olej napędowy zaczął lać się zatem na samochód i rozlewać na drodze przy stacji paliw.

Dziewczyna, widząc co się dzieje postanowiła… szybko to nagrać i się pożalić. Nie pomyślała o tym, żeby odpowiednio zareagować, wzywając przy tym pomoc. Nie, tutaj ważniejsze było publiczne opowiadanie o sytuacji i o tym co się aktualnie dzieje.

Dlatego też to, że będzie musiała zapłacić za to paliwo to najmniejszy problem. Ryzyko jakie stworzyła na stacji paliw było po prostu ogromne, a ona zachowywała się jak pusta dziewczyna zagubiona w rzeczywistym świecie.

Who gave this human a vehicle and the means to drive it? I’m embarrassed for her. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News