Przyłapana w bikini przez Google Maps. To zdjęcie okazało się dla niej bardzo krępujące

Przyłapana w bikini przez Google Maps. To zdjęcie okazało się dla niej bardzo krępujące

Podaj dalej

Google Maps ma to do siebie, że lubi fotografować ludzi w niezbyt odpowiednich momentach. I rzeczywiście, może przyciągnąć ludzi do bardzo niepochlebnych zdjęć lub sprawić, że będą wyglądać bardzo dziwnie – o czym przekonała się ta kobieta. Tego zdjęcia wolałaby na pewno uniknąć.

Bikini, kobieta i Google Maps

google maps bikini

Już od kilku dobrych lat cały świat jest fotografowany przez Google Maps, aby ułatwić poznawanie świata. Widok jest głównie przeznaczony do użytku jako narzędzie geograficzne. Świetnie nadaje się do oglądania miejsc w których kiedyś byliśmy albo które chcielibyśmy kiedyś zobaczyć na żywo. Czasami jednak dany widok w danym miejscu oferuje również bardziej intrygujące widoki.

Przekonała się o tym pewna kobieta w bikini znajdująca się na wybrzeżu, która dopiero co wyszła z wody. Została ona przyłapana w bardzo dziwnej sytuacji, gdy spędzała wolny czas nad morzem. Kiedy owijała się zmarznięta ręcznikiem, wówczas doszło do momentu, w którym została sfotografowana.

Jej zdjęcie wygląda jednak – lekko mówiąc – bardzo dziwnie i niekorzystnie. Gdyby chciała się pochwalić znajomym, że jest w internecie na słynnej stronie, na pewno tego nie zrobi. I wcale jej się nie dziwimy, bo powodów do zadowolenia nie ma.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News