Przyjechała na stację paliw tylko na tankowanie. To co ją spotkało mogło przytrafić się każdemu

Przyjechała na stację paliw tylko na tankowanie. To co ją spotkało mogło przytrafić się każdemu

Podaj dalej

Zwykły dzień – praca, zakupy i inne obowiązki. Jadąc z punktu A do punktu B po drodze trzeba udać się na stację paliw na tankowanie. Mało kto w takim miejscu może spodziewać się jakichkolwiek przygód bądź problemów. A jednak! Ta kobieta może mówić o ogromnym pechu, ale czy mogła zareagować inaczej?

Tankowanie z przygodami

stacja paliw tankowanie

Nie tak na pewno wyobrażała sobie ten dzień ta kobieta. Gdy tankowała swój pojazd kilkaset metrów dalej doszło do awarii śmieciarki, z której wyleciało koło. Te toczyło się po drodze, toczyło i toczyło aż w końcu zawitało na stację paliw. Właścicielka pojazdu widziała co się dzieje, ale nie przypuszczała, że zdarzenie dotknie ją osobiście.

Jedna rąsia na kierownicy i drift, Alvaro w BMW leci na krawężnik w mig. Cóż za satysfakcja z tego nagrania [WIDEO]

Kiedy obserwowała jak toczy się koło z ciekawością spoglądała gdzie zawędruje i w co uderzy. Te jednak niczym jak kierowane z pilota zaczęło skręcać i nawracać. Kobieta musiała kręcić się wokół dystrybutora, aby móc obserwować jego trasę.

W końcu jednak można powiedzieć, że trafiła na pierwszy rząd, jeżeli chodzi o obserwowanie tego co się dzieje. Koło bowiem po długiej drodze tak się zakręciło, że… trafiło bezpośrednio w jej samochód. Dokładnie został uszkodzony tył pojazdu.

opona na stacji paliw

Pechowy dzień

Niewątpliwie trzeba mieć ogromnego pecha, aby stać się częścią tego typu sytuacji. W dodatku jak widać przy dystrybutorach nikogo więcej nie było, a więc gdyby wybrała inny to tankowanie przebiegałoby bardziej po jej myśli. Jak pech to pech!

Matko bosko… Co za potężny wypadek! Czegoś takiego jeszcze nigdy nie widzieliście… [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News