Przejechał przez zamknięty i remontowany nowy tunel w Katowicach. Tak prowadził go znak

Przejechał przez zamknięty i remontowany nowy tunel w Katowicach. Tak prowadził go znak

Podaj dalej

Nowy tunel w Katowicach, który powstaje na przebudowywanej ulicy Kościuszki i Armii Krajowej, buduje się już bardzo długi okres. Mieszkańcy są już tym niezwykle zmęczeni, bowiem z tego powodu powstają na pobliskich drogach ogromne korki. Jeden z kierowców znalazł jednak rozwiązanie i jak się okazało – tunel jest już otwarty?!

nowy tunel w katowicach
Tak będzie prezentował się nowy tunel w Katowicach

Zaśmiał się wszystkim w twarz

Kierowca postanowił jako pierwszy przejechać przez tunel w Katowicach, zanim jeszcze zostanie oficjalnie otwarty. A do tego czasu jak wiadomo jeszcze długa i daleka droga. Jako pretekst posłużył mu bezmyślnie postawiony znak drogowy informujący o objeździe.

objazd
Objazd

Został on postawiony od lewej strony jednego pasa ruchu, tuż przed wjazdem do remontowanego i tunelu w Katowicach. Tak jakby faktycznie tędy prowadziła droga. Mężczyzna zatem postanowił skorzystać z objazdu…

Co ciekawe, udało mu się pokonać całą drogę! Mało tego, robotnicy jeszcze zsuwali mu się z drogi potwierdzając, że tędy prowadzi objazd. Kabaret jakich mało, który piętnuje bezmyślną organizację i zabezpieczenia w tym miejscu. Warto włączyć dźwięk i posłuchać co mówi kierowca.

New tunel Kato

Gepostet von INFO SPORT 3D am Donnerstag, 3. September 2020

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News