Xbox Series X - konsola, która przemieni największego mężczyznę w małe dziecko

Xbox Series X - konsola, która przemieni największego mężczyznę w małe dziecko

xbox series x 2

Podaj dalej

Jeżeli ktoś zastanawia się, jak trafić w udany prezent, musi sięgnąć po Xbox Series X. Najnowsza konsola z rodziny Microsoftu to majstersztyk, a wręcz dzieło sztuki. Wie o tym każda ta osoba, która zdążyła wejść już w jej posiadania. W tej cenie nie kupi się nawet tak mocnego komputera da gracza. Dlatego też wszyscy przesiadają się właśnie na nią.

Xbox series X – chce ją mi mieć każdy!

xbox series x 1

Co wyróżnia Xbox Series X? To niewątpliwie czas wczytywania, ulepszone efekty wizualne i stabilniejsza prędkość do 120 klatek na sekundę. Niestandardowy procesor i technologie nowej generacji, takie jak Variable Rate Shading (VRS) i przyspieszane sprzętowo DirectX Raytracing, sprawiają, że gry charakteryzują się bardziej dynamicznymi, realistycznymi efektami.

Niesamowite w Xbox Series X jest to, iż gry, które zostały zoptymalizowane, wykorzystują pełną moc nowej konsoli, aby zapewnić wyższą, stabilniejszą prędkość aż do 120 klatek na sekundę podczas gry! Oczywiście za tym musi pójść jeszcze odpowiedni monitor bądź telewizor, który będzie w stanie obsłużyć taką moc.

W tej małej skrzynce mieści się naprawdę ogromna moc. 2 teraflopów mocy obliczeniowej umieszczonej w systemie w układzie scalonym (SOC) współpracuje z architekturami AMD Zen 2 i RDNA 2, tworząc światy, które wręcz wymagają bliższego przyjrzenia się. Wyposażony w architektury AMD Zen 2 i RDNA 2, ray tracing DirectX zapewnia realistyczne oświetlenie, cienie i dokładne odwzorowanie odbić świetlnych, tworząc dynamiczne, żywe światy.

xbox series x 3

Niesamowite gry na Xbox Series X

Kupując Xbox Series X warto zainwestować w Xbox Game Pass Ultimate. Co to jest? To nic innego jak po prostu biblioteka gier! Wykupując abonament możecie w dowolnej chwili sięgać po setki gier, by w dowolnej chwili je instalować. Biblioteka jest cały czas aktualizowana i co jakiś czas pojawiają się naprawde głośne tytuły.

Nic dziwnego, że w ostatnim czasie ciężko kupić Xbox Series X, skoro ma ona tak znakomite opinie od graczy. Gdy tylko pojawi się w Polsce potrafi w zaledwie kilka godzin zniknąć z półek – zarówno sklepowych, jak i internetowych. Nie warto się zastanawiać nad zakupem, bo to prezent, który jest strzałem w dziesiątkę w 2021 rok – i nie tylko!

xbox series x 4

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News