Gogle VR HTC Vive Cosmos - najlepsza wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki

Gogle VR HTC Vive Cosmos - najlepsza wirtualna rzeczywistość na wyciągnięcie ręki

vr wirtualna rzeczywistosc 2

Podaj dalej

Czy może być lepszy prezent dla fana gier niż okulary VR? Gogle VR HTC Vive Cosmos to wśród wielu fanów tego typu technologii numer jeden. I trudno się temu dziwić, bowiem na tle konkurentów wszelkie parametry i nie tylko wypadają bardzo dobrze. Kto ma w kieszeni około 3 tysiące złotych, nie powinien się zastanawiać długo. To naprawdę znakomita zabawa!

Gogle VR HTC Vive Cosmos krokiem w przyszłość

vr wirtualna rzeczywistosc 1

Zestaw zawiera gogle, ale także dwa bezprzewodowe kontrolery. Te pozwalają na precyzyjne sterowanie zarówno za pomocą szeregu przycisków, jak i poruszania naszymi rękami. Sama funkcjonalność tego zestawu stoi na bardzo wysokim poziomie. Kiedyś wydawało się, że to odległy świat, dziś granie VR staje się normą.

Producent zakłada, że rozrywka w wirtualnym świecie ma być odpoczynkiem. Zabawa ma być zatem jak najszybsza i dostarczać jak najwięcej wrażeń. Zestaw tak naprawdę po podpięciu do komputera jest już gotowy do grania. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią grę i czerpać z niej garściami, aby przyjemność była jak największa.

Nie ma co się martwić o dopasowanie wartości IPD, czyli odległości pomiędzy źrenicami. Jest to niezwykle proste i bardzo łatwo złapać odpowiednią ostrość. Odpowiedni dobór tego parametru pozwala cieszyć się spójnym obrazem oraz poprawia wrażenie głębi otaczającego nas świata.

vr wirtualna rzeczywistosc

Granie VR to niedaleka przyszłość

Gogle VR HTC Vive Cosmos zostały stworzone w taki sposób, aby długie granie nie było męczące. Dlatego też gogle czy drążki są wykonane z lekkiego materiału, aby nie stanowiły zbyt dużego obciążenia i dyskomfortu. Produkt ten na dodatek można szeroko rozbudowywać przerabiając go nawet na… bezprzewodowy!

Warto pomyśleć o takim prezencie dla męża, czy starszego dziecka. Gogle VR HTC Vive Cosmos dostarcza wielu niezapomnianych emocji, a gry przeniosą nas… praktycznie do swojego wnętrza!

wirturalna 3

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News