Pracownik uszkodził dwa samoloty na lotnisku. Jego zadaniem było tylko je zatankować paliwem

Pracownik uszkodził dwa samoloty na lotnisku. Jego zadaniem było tylko je zatankować paliwem

samoloty tankowanie paliwo

Podaj dalej

Pechowy dzień w pracy to mało powiedziane. Jeżeli kiedyś myśleliście, że macie gorszy dzień to jesteście w ogromnym błędzie. To ten pracownik lotniska go miał, bowiem w trakcie swoich obowiązków w krótką chwilę uszkodził dwa samoloty. Finansowo można stwierdzić, że zrujnował swoje życie w zaledwie kilka sekund.

Samoloty do naprawy

samochod samoloty lotnisko

Pracownik poruszał się specjalnym samochodem, który był odpowiedzialny za tankowanie samolotów. Zapomniał najwidoczniej w jednym momencie, że ich skrzydła znajdują się nieco wyżej niż jego kabina. I to właśnie tam należy sięgać wzrokiem, gdyż inaczej można je uszkodzić.

Chwila zapomnienia doprowadziła właśnie do takiej szkody i to nie na jednym samolocie, a na dwóch. Jego całkowity pech polegał na tym, że po uderzeniu w jedno skrzydło samolotu spanikował i zamiast wyhamować pojazd, w panice jechał dalej.

uszkodzone samoloty lotnisko

Drogi sprzęt

Tego typu uszkodzenie jest bardzo kosztowne, a mężczyzna niewątpliwie zostanie obciążony naprawą. W dodatku to dwa samoloty, a nie jeden, co już całkowicie komplikuje sprawę. Dlatego mówi się, że nawet prowadząc samochodów wzrok powinien prowadzić wyżej niż po maskę.

Truck Manages to Crash Into Two Planes from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News