Pracownicy stacji paliw chcieli kobiecie zatankować diesel. Ta nie wiedziała czemu będzie musiała się zaraz przyglądać

Pracownicy stacji paliw chcieli kobiecie zatankować diesel. Ta nie wiedziała czemu będzie musiała się zaraz przyglądać

Podaj dalej

Wybierając się na stację paliw kobieta nie mogła przewidzieć tego, co zaraz się wydarzy. A chciała tylko zatankować olej napędowy dla silnika typu diesel, tak jak robiła to co kilka tygodni. Pracownicy stacji jak zawsze uprzejmi, podeszli pomóc jej w napełnieniu baku. Wtedy właśnie wszystko się zaczęło.

Stacja paliw, kobiet i diesel do napełnienia

stacja paliw diesel

Gdy pracownicy podchodzi do dystrybutora nagle z jego drugiej strony podjechało dwóch mężczyzn na skuterze. Zażądali od nich pieniędzy wiedząc, że ci pewną sumę noszą przy sobie, aby móc wydawać klientom. Jako, że byli uzbrojeni ci nie mieli wyjścia i dali im wszystko, co mieli w kieszeniach.

Kobieta wszystkiemu przyglądała się z pierwszego planu, siedząc w swoim samochodzie. Najpewniej była przerażona, że zaraz i ona będzie musiała dać swoje pieniądze i inne kosztowności. Przestępcy jednak odpuścili jej i w pośpiechu uciekli ze zdobytymi już pieniędzmi.

Straty choć nie były duże, to jednak cała sytuacja okazała się bardzo nieprzyjemna. Policja otrzymała zawiadomienie oraz nagranie, zapewniając złapanie złodziei.  Teraz ich zadaniem będzie złapać miłośników łatwego zarobku.

Sytuacja w oku kamery

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News