Ponętna brunetka uciekała ze stacji paliw. Gigantyczny diesel niekontrolowanie pędził wprost na nią

Ponętna brunetka uciekała ze stacji paliw. Gigantyczny diesel niekontrolowanie pędził wprost na nią

Podaj dalej

Takiego widoku nie życzymy nikomu, a zwłaszcza kobietom, które w tego typu sytuacjach są bardziej bezradne i bezbronne. Znajdując się na stacji paliw widok ogromnego ciągnika siodłowego z silnikiem typu diesel, pędzącego na nas, to scena jaką chcemy obserwować tylko w filmach. W realnym świecie to bardzo przerażający obraz.

Diesel przypadkowo wpadł na stację paliw

diesel stacja paliw

Na drodze tuż przy stacji paliw doszło do zderzenia dwóch ciągników siodłowych z naczepami. Jeden z nich zbierał się do zakrętu, a drugi z impetem wjechał w jego bok. Nie widać niestety czy ten pierwszy dokonywał manewru z właściwego pasa i kto tutaj jest faktycznie winny.

Jedno jednak jest pewne – cała sytuacja okazała się bardzo niebezpieczna dla otoczenia. Pojazd na dużej prędkości zaczął kierować się w stronę stacji paliw, a kierowca nie był w stanie nad nim zapanować. Zaczął jechać wprost na kobietę, która akurat znajdowała się w tym rejonie, obok dystrybutorów.

stacja diesel brunetka

Taki widok mógł okazać się przerażający, ale kobieta strach ją nie sparaliżował i szybko zaczęła uciekać przed siebie. Z kolei kierowca zdołał skontrolować pojazd na tyle, aby nie wjechać w dystrybutor oraz słupy podtrzymujące zadaszenie.

Ogromne przerażanie i strach w oczach

Aż strach sobie wyobrazić co mogłoby się wydarzyć, gdyby ciągnik siodłowy napędzany przez diesel uderzył w dystrybutor. Wszystko rozeszło się jednak po kościach, choć nie obyło się bez szkód i zniszczeń. Patrząc jednak na to jakie było ryzyko można zaryzykować stwierdzenie, że… nic się nie stało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News