Ponętna blondynka na stacji paliw tankowała diesel. Czy można to było zrobić gorzej?

Ponętna blondynka na stacji paliw tankowała diesel. Czy można to było zrobić gorzej?

Podaj dalej

Jak to się dzieje, że takie kobiety odnotowują takie wpadki na stacji paliw. I czy to tankowanie można uznać za najdroższe na świecie? Na pewno było to jedno z najdroższych, biorąc pod uwagę, że kosztowało w okolicach 80 tysięcy złotych. A za takie pieniądze można już naprawdę kupić fajny samochód z silnikiem typu diesel lub benzynowy.

Tankując diesel pamiętaj zawse o…

stacja paliw diesel

Stacje paliw mają to do siebie, że lubią być na nich popełnianie proste błędy. Dzieje się to oczywiście sporadycznie, ale gdy już ma to miejsce tworzy się pewna historia, która nie ginie w internecie. Tak jak w tym przypadku, gdy ponętna blondynka odnotowała sporą wpadkę.

Sytuacja miała miejsce na stacji paliw samoobsługowej, gdzie bez zbędnej zwłoki można się obsłużyć samemu. Kobieta radziła sobie ze wszystkim wręcz doskonale i widać, że na pewno nie był to jej początek przygody z tankowaniem. Wszystko działo się jednak do pewnego czasu.

blondynka diesel tankowanie

Nadszedł w końcu moment jej chwili zapomnienia, przez którą naraziła się na ogromne koszty. Odjeżdżając od dystrybutora zapomniała wyciągnąć węża z baku, a to przyczyniło się do wielu uszkodzeń. Kosz naprawy oszacowano na 15 tysięcy euro, a więc naprawdę nie mało.

Pechowa przygoda na stacji paliw

W takich leginsach tankowała diesel do samochodu. Czy to już lekka przesada?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News