Pompował opony, a w tym czasie rozgrywał się jego dramat. Był kompletnie tego nieświadomy

Pompował opony, a w tym czasie rozgrywał się jego dramat. Był kompletnie tego nieświadomy

Podaj dalej

Ta sytuacja powinna być przestrogą dla kierowców, którzy pompują opony. Czyli tak naprawdę dla wszystkich nas, bowiem taka historia może przytrafić się wszystkim. Ale należyta czujnośc powinna być zachowana nie tylko w tego typu sytuacji, ale każdej podobnej. Chociażby w trakcie tankowania samochodu na stacji paliw.

Opony wprowadziły w kłopot kierowcę

diesel kierowca kolo

Niczego nieświadomy mężczyzna zabrał się za pompowanie kół. Gdy przykucnął przy lewym przednim nagle wyłonił się z przeciwnej strony mężczyzna, zmierzający do jego pojazdu. Pewny siebie zajrzał za szybę, wyjął telefon oraz portfel, po czym się oddalił.

Kierowca niczego nie świadomy podszedł do kolejnej opony, aż w końcu napompował wszystkie i zauważył co się stało. W pierwszym momencie mógł poczuć ogromne zaskoczenie i zastanawiać się, czy wszystkiego nie zostawił w domu. Szybko jednak dotarło do niego, że padł ofiarą kradzieży.

A to była bardzo zuchwała, a zarazem odważna kradzież. Gdyby akurat w tym momencie właściciel pojazdu wstał i zauważył sytuację… cóż. Nikt nie chciałby znaleźc się w skórze złodzieja.

Pewna kradzież złodzieja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News