Policja była świadkiem potrącenia kobiety na pasach. Tutaj wszystko wygląda tak jak nie powinno

Policja była świadkiem potrącenia kobiety na pasach. Tutaj wszystko wygląda tak jak nie powinno

Podaj dalej

Pechowe zrządzenie losu, ale na pewno nic nie dzieje się z przypadku. Zwłaszcza jeżeli chodzi o sytuację na przejściach dla pieszych, a tutaj winny mógł być nie kto inny jak kierowca. A całe zdarzenie doskonale widziała policja, która jechała swoim radiowozem po przeciwnym pasie ruchu.

Policja świadkiem potrącenia

radiowoz policja kobieta

Podkreślić trzeba tutaj jedno – to na pewno nie było łatwe przejście na drugą stronę jezdni. Pasy były dość długie i usytuowane w bardzo dziwnym miejscu. Nie zmienia to jednak faktu, że były i kto się na nich znajduje ma pierwszeństwo. Przechodząca przez nie kobieta ewidentnie czuła dużą presję i nieprzypadkowo.

W pewnym momencie aż zaczęła przebiegać widząc duże natężenie ruchu. Biegła tak, że znalazła się na masce samochodu kierowcy, który miał naprawdę dużo czasu na to, aby ją zobaczyć. Ewidentnie w tym czasie musiał nie patrzeć na drogę, tylko skupiać się na czymś innym.

Szybka pomoc

Policja szybko włączyła syreny, funkcjonariusze wysiedli z radiowozu i udzielili pomocy kobiecie. Oprócz strachu i kilku zadrapań nic poważnego jej się nie stało. Ta sytuacja, którą zobaczy wiele osób, powinna jednak nauczyć ich wiele i dać sporo do myślenia.

Hitting a pedestrian in front of the police from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News