Podeszła do Tesli w bardzo krótkiej sukience. Było widać bardzo dużo, ale czy takie były intencje?

Podeszła do Tesli w bardzo krótkiej sukience. Było widać bardzo dużo, ale czy takie były intencje?

Podaj dalej

Tesla ma niewątpliwie najlepsze systemy bezpieczeństwa jeżeli chodzi o odstraszenie złodziei. Systemy kamer które bacznie obserwują to co się dzieje wokół samochodu pozwoliły złapać już niejednego przestępcę i wandala. Inni producenci, patrząc na tak nowoczesną technologię mają się na kim wzorować. Niektóre historie z nagrań bywają jednak dość niezwykłe.

Co nagrała Tesla?

proba kradziezy Tesli

Samochód Elona Muska był zaparkowany na podziemnym parkingu. W miejscu tym nie było nikogo oprócz pewnej kobiety. Ta bardzo niepewnie zbliżała się do wszystkich pojazdów elektrycznych, które właśnie się ładowały. Dochodząc do nich rozglądała się w każdą stronę, czy aby na pewno nikogo nie ma na tym poziomie.

Całą jej drogę rejestrowała Tesla, której systemy bezpieczeństwa wychwyciły podejrzaną aktywność na parkingu podziemnym. Po chwili okazało się, że systemy nie zawiodły, bowiem kobieta raczej nie miała dobrych intencji.

Podchodziła ona do każdego z pojazdów i sprawdzała czy właściciele czasem nie zapomnieli zamknąć auta.

Co ona założyła na kradzież?!

kobieta w bieliznie

Krótka sukienka jaką założyła kobieta tego dnia dała jej tak naprawdę jeszcze większy rozgłos. Niewątpliwie nie dostosowała jej do swojego wzrostu. Kamera Tesli bardzo dokładnie prześwietliła jej bieliznę z każdej strony

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News