PILNE: Przez godzinę diesel i benzyna będzie taniej o 2 złote na stacjach! Promocja będzie się regularnie powtarzać

PILNE: Przez godzinę diesel i benzyna będzie taniej o 2 złote na stacjach! Promocja będzie się regularnie powtarzać

diesel ceny paliw

Podaj dalej

Genialna i fantastyczna promocja dla kierowców tankujących diesel lub benzynę. Jedna z popularnych stacji paliw zdecydowała się, że będzie sprzedawała przez godzinę paliwo obniżając znacząco jej cenę. Można zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeżeli w tym czasie uda się być przed dystrybutorem. A najlepiej, gdy wówczas do zatankowania będzie pełen bak!

Diesel i benzyna 2 złote taniej

diesel paliwo cena
fot. freepik.pl

Na tak odważny krok zdecydowała się firma Tiger Fuel, która obniżyła cenę za diesel i benzynę w Ruckersville o 50 centów. W Stanach Zjednoczonych sytuacja z paliwami jest niezwykle trudna, bowiem w ciągu roku kierowcy napotkają ceny praktycznie dwukrotnie wyższe. Dlatego też niektóre stacje paliw robią raz po raz różne ciekawe promocja.

Ta niewątpliwie przemówiła do wszystkich i zachęciła do tego, aby udać się przed dystrybutor. Przy takiej promocji na diesel i benzynę, nie wszystkim jednak udało się zatankować. Kolejki były długie, a większość kierowców pokonywała sporo kilometrów, licząc, że dopisze im szczęście. Niewątpliwie to grono osób najwięcej straciło, gdy upłynęła 60 minuta promocji.

Zapewne większe korki utrudniające ruch pojawiłyby się, gdyby taka obniżka była za dnia. Na obniżkę zdecydowano się bowiem od północy do pierwszej w nocy. Choć trzeba podkreślić, że nie był to element zaskoczenia, bowiem o promocji mógł dowiedzieć się każdy, kto posiada specjalną aplikację stacji Tiger Fuel. Kolejne promocje na diesel i benzyn mają pojawić się niebawem.

benzyna diesel paliwo
fot. freepik.pl

W Polsce ciężko o tego typu akcje

U nas w Polsce trudno wyobrazić sobie, że ktoś zdecyduje się na promocję obniżającą cenę za diesel i benzynę o 50 groszy w szczęśliwej godzinie. Jeżeli chodzi o większe stacje paliw w naszym kraju tutaj na pewno wciąż mają duże pole do popisu, aby zachęcać klientów do tankowania u nich. Zwłaszcza w czasach, gdy ceny paliw tak szybko i dynamicznie się zmieniają.

Z drugiej strony zapewne, gdyby pojawiały się podobne promocje, na drogach pojawiłyby się ogromne utrudnienia. Większość osób rzuciłoby się na tego typu promocję, doprowadzając do blokowania publicznych dróg. A koniec końców skończyłoby się na nerwach i rozczarowaniu. A na samym końcu i tak przyszłoby zatankować diesel czy benzynę po normalnej cenie. A to dla wielu byłoby już największym rozczarowaniem w całej promocji.

diesel benzyna LPG
fot. freepik.pl

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News