PILNE: Kierowcy, którzy jeżdżą do paczkomatu będą zaskoczeni. InPost zapewni im spokojnie święta

PILNE: Kierowcy, którzy jeżdżą do paczkomatu będą zaskoczeni. InPost zapewni im spokojnie święta

inpost kierowcy odbior

Podaj dalej

22 grudnia kierowcy i wszyscy spóźnialscy mogą spać spokojnie. Kto zostawia sobie zakupy prezentów na ostatnią chwilę i tak zdąży z tym, aby znalazły się one pod choinką. InPost wydał komunikat, który zapewne uspokoi wiele osób. Jeżeli nasza przesyłka będzie kupiona 22 grudnia i tego samego dnia jeszcze nadana, dotrze do nas przed świętami!

Kierowcy w wigilię odbiorą swoje paczki!

inpost paczkomat kierowcy

Nie ma co ukrywać, że InPost to zdecydowany lider, jeżeli chodzi o przesyłki w Polsce. Wszyscy z ogromną chęcią wybierają taką formę dostarczenia przesyłek, bowiem daje to im spokój. Od włożenia do paczkomatu mają 48 godzin na jej odbiór. Nie muszą stresować się przyjściem kuriera o nie wiadomo jakiej godzinie i oczekiwać go w domu.

– Gwarancja dostawy przed świętami Bożego Narodzenia to pomysł i tradycja InPostu. 2 lata temu gwarantowaliśmy dostawę przesyłek nadanych do 20 grudnia, rok temu do 21 grudnia, w tym roku rozszerzamy gwarancję o kolejny dzień, czyli przesyłki nadane do 22 grudnia trafią do adresata na czas. Nikt w branży logistycznej w Polsce, a sądzę, że i w Europie, nie może dać podobnej gwarancji. Dzięki temu nasi klienci mogą spokojnie zamawiać prezenty do prawie ostatniej chwili – powiedział prezes InPost, cytowany w informacji prasowej.

Oznacza to, że wszyscy będą mogli liczyć na otrzymanie paczki nawet 23 grudnia, a najpóźniej… 24 grudnia, czyli w wigilię. To pokazuje jak prężnie rozwija się firma, z której usług korzysta miliony osób w Polsce. Kierowcy zwłaszcza cenią sobie odbiory w paczkomatach, z racji dobrych lokalizacji do zaparkowania pojazdu.

kierowcy zmiana przepisow

InPost nie zwalnia tempa

Firma rozwija się także w kierunku ekologii. Już wspominaliśmy, że przy paczkomatach będzie można naładować elektryczne samochody. Ale będzie też można już niebawem zwrócić… pudełko! To nowość, która ma pokazać, że nie trzeba marnować papieru, a tym samym drzew, a pudełka będzie można wykorzystać ponownie.

inpost szybsza przesylka

.

.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News