PILNE: Google Maps z nową funkcją na święta! Jest rewelacyjna i przyda się dosłownie wszystkim

PILNE: Google Maps z nową funkcją na święta! Jest rewelacyjna i przyda się dosłownie wszystkim

Google Maps aplikacja nawigacja

Podaj dalej

Duża zmiana w Google Maps, która dla wszystkich użytkowników będzie pozytywnym zaskoczeniem. Dzięki wprowadzonej nowości od teraz będzie zdecydowanie łatwiej ominąć najbardziej zatłoczone lokalizacje. Przed świątecznym szałem zakupowym to niewątpliwie bardzo duże ułatwienie, które pozwoli na mniejszą stratę czasu.

Google Maps z nowością na święta

Jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie znów zaskakuje. Gdy już wydaje się, że nie da się wymyślić czegoś zupełnie nowego w tak rozbudowanej aplikacji, Google Maps wciąż znajduje nowe rozwiązania. Najnowsza rzecz nazywa się Area Busyness i pozwala na unikanie mocno zatłoczonych miejsc. Współcześnie ma ona dwa bardzo ważne plusy.

Pozwala omijać zatłoczone miejsca, aby nie stać w kolejkach i tracić niepotrzebne czas. Kolejny dotyczy kwestii zdrowotnych, bowiem jak wiadomo, gdzie dużo osób, tym większe ryzyko narażenia się na różne choroby. Jako użytkownicy otrzymamy informacje, czy w danym miejscu obecnie znajduje się duże skupisko ludzi, czy nie.

A tyczy się to wielu miejsc, m.in. przeróżne place, rynki, czy galerie handlowe. Otrzymamy również informacje, że w miejscu do którego się wybieramy możemy spędzić więcej czasu niż zakładamy. Podjęcie decyzji czy to dobry moment np. na zakupy będzie zatem zdecydowanie łatwiejsze. Gogole Maps pozwoli nam lepiej zaplanować nasz cenny czas.

Aplikacja zaktualizowana

Wszelkie nowości są już dostępne, więc każdy z nas może już z nich korzystać. Warto pamiętać, że Google Maps oferuje wiele przeróżnych innych funkcji. A te także potrafią bardzo mocno ułatwić nam życie. Warto poświęcić trochę czasu na bliższe zapoznanie się z aplikacją w wolnym czasie. Później będzie nam łatwiej poruszać się po niej i korzystać z jej możliwości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News