PILNE: Google Maps wymaga szybkiej aktualizacji! Co się stało w popularnej aplikacji?

PILNE: Google Maps wymaga szybkiej aktualizacji! Co się stało w popularnej aplikacji?

google maps aktualizacja

Podaj dalej

Uwaga kierowcy, ale również wszyscy ci, którzy na co dzień korzystają z Google Maps. Jeżeli posiadacie te aplikacje musicie czym prędzej przeprowadzić jej aktualizację. Wprowadzono bardzo istotne zmiany, jeżeli chodzi aplikację na Androida i iOS, ale również i Apple.

Zaktualizuj Google Maps

Aktualizacja została przygotowana na wszystkie systemy i smartfony dostępne na rynku. W szczególności ważna jest głównie dla użytkowników Apple. Najnowsza wersja Google Maps na iOS to 5.72 i jeżeli aktualizacja nie wywołała się sama, należy zrobić to ręcznie.

Producent jak zawsze w lakonicznych słowach opisuje zmiany – „poprawki błędów mające na celu ulepszenie produktu”. Wiadomo jednak, że tym razem temat jest poważniejszy i większy niż zwykłe kosmetyczne poprawki. Mowa o naprawie dwóch dużych błędach, jakie komplikowały życie użytkowników.

Nieoficjalnie wiadomo, że zniknął błąd ze wskaźnikiem trasy, przez co nie wiadomo było w którym dokładnie miejscu obecnie się znajdujemy. Poprawy miała ulegnąć również poprawa połączenia GPS u osób, które miały z tym spore problemy – zwłaszcza w  iPhonie.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News