PILNE: Benzyna tankowana za darmo! Kierowcy nie wierzą, jak czytają. Kozacka promocja na popularnej stacji paliw

PILNE: Benzyna tankowana za darmo! Kierowcy nie wierzą, jak czytają. Kozacka promocja na popularnej stacji paliw

benzyna stacja paliw

Podaj dalej

Aż trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach benzyna może być za darmo! Takiej promocji nie było nawet wcześniej, wiec tym bardziej trudno zrozumieć, że kierowcy mogą obecnie taką spotkać. Ten krok ma być magnesem, który zachęci do tego, aby tankować paliwo właśnie na tej stacji paliw. I nic dziwnego, że to marketingowy strzał w dziesiątkę.

Benzyna całkowicie za darmo

paliwo diesel benzyna
fot. freepik.pl

Wiele osób myślało, że to żart z okazji Prima Aprilis, ale tak nie było! Stacja Rojo znajdująca się na Route 1 Norwood w Stanach Zjednoczonych postanowiła sprawić nie lada prezent. Rozdała 7 tysięcy galonów, a więc około 31 tysięcy litrów! Benzyna rozchodziła się lepiej niż świeże bułeczki, a ruch w okolicy musiała zacząć kontrolować policja.

Dla wielu kierowców wiadomość o niespodziewanej akcji wydała się niemożliwa. W sieci można wyczytać, że osoby informowane o akcji przez znajomych nie dowierzali, z racji… 1 kwietnia. Większość osób myślała, że to po prostu żart i w sumie dzięki temu tak naprawdę ruch w okolicy stacji był mniejszy, niż by to miało miejsce w normalny dzień.

Dzięki takiej akcji ponad 500 kierowców zdołała zaoszczędzić spore pieniądze. Benzyna za darmo to w dzisiejszych czasach rzecz po prostu niespotykana. Rekordowe ceny na stacjach, do tego niestabilna sytuacja z ropą, uwalnianie milionach rezerw. Nie do pomyślenia wręcz, że można zdecydować się na taki krok. A jednak!

diesel benzyna ceny paliw
fot. freepik.pl

Polska czeka na dobre promocje

Kierowcy w Polsce pod względem promocji nie są rozpieszczani. Oczywiście są punkty lojalnościowe na większości stacji paliw, ale to nie przyciąga aż tak bardzo. A gdyby benzyna, diesel czy LPG były objęte ciekawą promocją na pewno tankowanie w dobie tak wysokich cen byłoby bardziej przyjemne dla kierowców.

Wystarczy tylko nieco wyobraźni i znalezienie sposobu, który zachęci do tego, aby związać się bardziej z dana stacją paliw. W końcu każdy lubi coś dostawać ”za darmo”, nawet jeżeli ma w świadomości, że wcześniej i tak musiał na to niejako uzbierać więcej wydając. Może, gdy ceny nieco spadną stacje paliw w kraju ruszą z ciekawymi projektami. Kierowcy na pewno na to czekają.

benzyna diesel paliwo
fot. freepik.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News