Piłkarz Liverpoolu wywołał ogromne zamieszanie na stacji benzynowej

Piłkarz Liverpoolu wywołał ogromne zamieszanie na stacji benzynowej

Podaj dalej

Mohamed Salah to wyjątkowa postać w drużynie Liverpoolu. Piłkarz ten u boku Jurgena Kloppa zdołał już sięgnąć po mistrzostwo w Lidze Mistrzów, a w tym roku po wielu latach wspólnie z The Reds sięgnie po długo wyczekiwany tytuł w Premier League.

To, że Egipcjanin to nietuzinkowa postać, można było przekonać się już nie raz. W ubiegłym roku pojawił się w słynnej koszulce z napisem ”Never give up” przed rewanżowym meczem z FC Barceloną. Pierwsze spotkanie zostało przegrane przez Liverpool 0:3. W rewanżu jego koledzy pokonali Dumę Katalonii 4:0.

Piłkarz Liverpoolu na stacji benzynowej

O Salahu tym razem głośno na wyspach po jego wizycie na stacji benzynowej. Napastnik Liverpoolu podjechał w stroju treningowym, zatankował swój samochód, poszedł do kasy i… zapłacił za wszystkich klientów, którzy wówczas tankowali.

Prosty gest, ale jakże sympatyczny, a przy tym dający kolejny rozgłos. Jak podkreślają jego koledzy z drużyny Egipcjanim nie ma w zwyczaju robić coś pod publiczke. Potrafi bardzo często dzielić się tym, na co ciężko pracował przez lata.

Kimi Raikkonen na bani! Najlepsze momenty z zakrapianych imprez Fina

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News