Pianką montażową wstawił tylną szybę, jako przednią. Pan złota rączka zaskoczył nie tylko tym

Pianką montażową wstawił tylną szybę, jako przednią. Pan złota rączka zaskoczył nie tylko tym

Podaj dalej

Policjanci ze Złotoryi pojawiając się na miejscu wypadku, przecierali oczy ze zdumienia widząc samochód biorący udział w zdarzeniu. Auto kompletnie nie nadawało się do jazdy i powinno już dawno być zezłomowane. Gdyby tak się stało dziś nikt by nie mógł o tym zdarzeniu.

pianka montazowa przednia szyba

30-letni jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się poruszał zupełenie nie nadawał się do jazdy. Nie był zarejestrowany ani też ubezpieczony, brakowało śrub mocujących koła. Hitem było jednak to, że w miejscu przedniej szyby właściciel zamontował za małą, tylną szybę, używając do tego pianki montażowej, którą została wypełniona tylko część szczelin.

– Z uwagi na szereg popełnionych wykroczeń przez mężczyznę i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa dla innego uczestnika ruchu policjanci podjęli decyzję o sporządzeniu wniosku o ukaranie do sądu, a samochód, którym podróżował 30-latek, odjechał z miejsca zdarzenia na lawecie – powiedział st. sierż. Dominika Kwakszys, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Do zdarzenia doszło w Zagrodnie na drodze wojewódzkiej nr 363. Policjanci ustalili, że kierujący Fordem, jadąc z Bolesławca, na łuku zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego Volkswagena. Za kierownicą tego drugiego pojazdu siedziała 58-letnia kobieta, która z lekkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News