Passat niczego się nie boi! Transport olbrzymiej rury przez Mielec

Passat niczego się nie boi! Transport olbrzymiej rury przez Mielec

Podaj dalej

Volkswagen Passat to niezwykle wyjątkowy samochód, o czym wie każdy. Posiada on niezwykle wiele atutów, które nie sposób tu teraz wymienić, ale jak pokazało życie jest jeszcze jeden którego nikt wcześniej nie odkrył.

Jak się okazuje samochód ten ma niezwykłe możliwości ładunkowe. I nie chodzi w tym przypadku o to, jak ciężki towar może przewieźć, lecz jak długi! Pokazał to jeden z mieszkańców Mielca, który dokonał rzeczy wręcz niebywałej.

Passat wszystko może

Kierowca zmieścił w swoim samochodzie gigantyczną rurę. I to, że zmieścił to może nie do końca powiedziane, bo w samochodzie znajdowała się tylko jej część, a cała reszta znacząco wystawała. Mimo to kierowca bez obaw ruszył w drogę.

Jak to wyglądało w rzeczywistości możecie przekonać się oglądając poniższe nagranie. Nie trzeba tutaj dodawać jak duże niebezpieczeństwo stwarzał ten samochód w ruchu drogowym.

Czego się nie zrobi, żeby przyoszczędzić 100 zł, ryzykując większą kwotę za spotkanie z policją.

Gdzie dostawczak nie może tam Passeratti pomoże

Historia zna wiele nietypowych przypadków, jeżeli chodzi o transport wielogabarytowych rzeczy w niekoniecznie dostosowanych do tego samochodach. Jeżeli chodzi o VW Passata warto wspomnieć chociażby historię z 2012 roku.

Wówczas 20-letnia kobieta przewoziła ponad 800 litrów paliwa! Zmieściła do samochodu kilkanaście kanistrów o pojemności 15, 20 i 60 litrów.

passat

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News