Panowie eksperymentowali z deską. W efekcie kolega przejechał drugiemu po głowie samochodem z silnikiem typu diesel

Panowie eksperymentowali z deską. W efekcie kolega przejechał drugiemu po głowie samochodem z silnikiem typu diesel

Podaj dalej

Taka zabawa nigdy nie może zakończyć się dobrze. W ogóle trudno nazwać to nawet zabawą, a raczej bezmyślnym ryzowaniem swojego zdrowia, a nawet życia. To nic innego tak naprawdę jak jawne wystawianie swojej kandydatury do nagrody Darwina. Wszystko po to, aby mieć satysfakcję z tego, że przejechało się autem z silnikiem typu diesel po człowieku z deską na plecach.

Odpalił diesel i przejechał po koledze

diesel mezczyzna deska

Choć tak naprawdę największą satysfakcję miał z tego czerpać zapewne leżący bohater. Całe show jednak kompletnie nie wyszło im tak jak trzeba, bowiem panowie zapomnieli o czymś takim jak myślenie. Nie wzięli pod uwagę, że deska zablokuje się, gdy koła znajdują się po drugiej stronie.

Problem zatem narodził się naglę i była potrzebna szybka reakcja. Mężczyzna zaczął się wygrzebywać spod auta i deski, a wtedy jako zaufany kumpel ruszył do przodu. Efekt był taki, że przejechał nie tylko po drewnianej konstrukcji, a także po głowie kolegi.

Temu nic się jednak nie stało i patrząc na to, trudno tutaj znaleźć racjonalne wytłumaczenie. Chyba najlepiej powołać się na stare sprawdzone przysłowie, że głupi ma zawsze szczęście. A tego tutaj naprawdę było pełno, patrząc na przebieg sytuacji.

Geniusze zabaw

Does this count? from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News