Pajac w Audi. Szeryf drogowy wyhamował samochód na autostradzie do zera

Pajac w Audi. Szeryf drogowy wyhamował samochód na autostradzie do zera

Podaj dalej

Nie tylko w Polsce istnieje takie pojęcie jak szeryf drogowy, ale i w innych zakątkach świata. Tam również kierowcy w lepszych samochodach myślą, że jeden pas ruchu jest wygospodarowany specjalnie dla nich. Tak na pewno do tematu podszedł kierowca Audi, który wściekł się, że ktoś śmie zastawiać mu drogę.

Audi w natarciu

autostrada audi

Analizując nagranie widać jak samochód zjechał na najszybszy pas i mogąc zjechać na prawo, cały czas go zajmował. Niewątpliwie jechał jednak na tyle szybko, że dogonił jeszcze inne pojazdy i je wyprzedzał. Mimo wszystko to i tak nie spodobało się kierowcy jadącemu w Audi.

Gdy tylko nadarzyła się okazja wyprzedził auto które cały czas mu ”blokowało” drogę, a następnie zajechał mu drogę. Nie zwolnił chwilowo pojazdu, a po prostu wyhamował go do zera. Takie zachowanie na autostradzie jest po prostu niedopuszczalne. Stwarza ogromne zagrożenie dla innych kierowców.

ucieka audi

Czas ucieczki

Po wszystkim mężczyzna ruszył, szybko zjechał na prawo i zjechał z autostrady. Oczywiście także niezgodnie z przepisami, bowiem przez ciągłą linię, wciskając się przed nos innemu kierowcy.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News