Otworzył samochód bez kluczyka w kilka sekund. Cichy złodziej czy geniusz?

Otworzył samochód bez kluczyka w kilka sekund. Cichy złodziej czy geniusz?

Podaj dalej

Awaryjne otwieranie auta to niewątpliwie sztuka, którą nie każdy jest w stanie opanować. Sposobów, aby otworzyć samochód wbrew pozorom bardzo wiele, ale ten zaprezentowany poniżej jest po prostu genialny! Ta pewność siebie, wprawa i sam pomysł, ręce same składają się do oklasków.

Jak otworzyć samochód bez kluczyków?

awaryjne otwarcie samochodu

Kierowca nie mógł dostać się do wnętrza swojego samochodu, gdzie pozostawił kluczyki. Na ratunek wezwał zatem pomocą drogową i miał ogromne szczęście, że przyjechał nie byle kto! To był po prostu ekspert w swoim fachu. Można nawet mieć podejrzenia, gdzie się go nauczył.

Ale tutaj niewątpliwie intencje miał czyste i nie wątpimy w to, że zawsze one takie są. Mężczyzna z pomocą dwóch rzeczy po prostu w mgnieniu oka zdołał otworzyć drzwi, aby właściciel mógł dostać się do jego wnętrza. Sposób w jaki tego dokonał jest tak prosty, a przy tym tak niezwykły, że aż wzbudza podziw.

Każdy, kto chciałby to powtórzyć zapewne wylałby wiele potu, a jeszcze więcej nerwów z siebie. Tutaj widać po prostu, że trening i pewna ręka świadczy o profesjonalizmie. W takim przypadku pozostawienie kluczyków w samochodzie to czysta przyjemność.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News