Oto nowy Volkswagen Polo po faceliftingu. Odświeżony model kultowego samochodu jest obłędny!

Oto nowy Volkswagen Polo po faceliftingu. Odświeżony model kultowego samochodu jest obłędny!

volkswagen polo facelifting

Podaj dalej

Nadszedł moment w którym Volkswagen Polo w odświeżonej wersji jest już dostępny dla klientów w Polsce. Po czterech latach popularny miejski samochód doczekał sie wizerunkowych, ale i nie tylko, zmian. Większość osób czekała na ten facelifting i… w końcu się doczekała!

Volkswagen Polo po nowemu

Wizualnie można doszukać się wielu mniej lub bardziej widocznych zmian. Te niewątpliwie poprawiają odbiór samochodu, jako bardziej nowoczesnego i współczesnego. W oczy niewątpliwie najbardziej rzuca się przód, a zwłaszcza lampy.

Zmiany zaszły też w innych miejscach. Przeprojektowane zostało nadwozie, a sam kokpit został mocno odświeżony. Pojawiły się także nowe funkcje, które przez ostatnie lata stały się niemal standardem dla mniej i bardziej wymagających klientów.

Krótko mówiąc taki bestseller musiał stać się bardziej teraźniejszy, aby dalej móc cieszyć. To też pokazuje, że cztery lata w motoryzacji to dość długo i może się wiele zmienić. Nikt nie chce kupować ”starych” aut, nawet jeżeli są one nowe. Teraz takiego problemu nikt nie będzie miał decydując się na Volkswagen Polo.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News