Oto nowy Volkswagen Polo po faceliftingu. Odświeżony model kultowego samochodu jest obłędny!

Nadszedł moment w którym Volkswagen Polo w odświeżonej wersji jest już dostępny dla klientów w Polsce. Po czterech latach popularny miejski samochód doczekał sie wizerunkowych, ale i nie tylko, zmian. Większość osób czekała na ten facelifting i… w końcu się doczekała!

volkswagen polo facelifting
Podaj dalej

Volkswagen Polo po nowemu

Wizualnie można doszukać się wielu mniej lub bardziej widocznych zmian. Te niewątpliwie poprawiają odbiór samochodu, jako bardziej nowoczesnego i współczesnego. W oczy niewątpliwie najbardziej rzuca się przód, a zwłaszcza lampy.

Zmiany zaszły też w innych miejscach. Przeprojektowane zostało nadwozie, a sam kokpit został mocno odświeżony. Pojawiły się także nowe funkcje, które przez ostatnie lata stały się niemal standardem dla mniej i bardziej wymagających klientów.

Krótko mówiąc taki bestseller musiał stać się bardziej teraźniejszy, aby dalej móc cieszyć. To też pokazuje, że cztery lata w motoryzacji to dość długo i może się wiele zmienić. Nikt nie chce kupować ”starych” aut, nawet jeżeli są one nowe. Teraz takiego problemu nikt nie będzie miał decydując się na Volkswagen Polo.

Przeczytaj również