Opluła mężczyznę w autobusie. Ten zapomniał co to znaczy słowo dżentelmen

Opluła mężczyznę w autobusie. Ten zapomniał co to znaczy słowo dżentelmen

autobus kobieta mezczyzna

Podaj dalej

Ustępowanie miejsca w środkach komunikacji publicznej, to historia która wydaje się nigdy nie mieć końca. Pewna kobieta poczuła się na tyle urażona tym, że mężczyzna siedział obok niej i jej nie ustąpił, że postanowiła się odgryźć. Tuż przed tym zanim autobus zatrzymał się na jej przystanku opluła pasażera i zaczęła się kierować do drzwi. Nie wiedziała wówczas jeszcze, że nie opuści ich progu tak jak planowała.

Autobus się zatrzymał, a dama z niego wyleciała

Mężczyzna intuicyjnie wstał z miejsca i podbiegł do kobiety. Najpierw ją bez słowa lekko odepchnął, a gdy otworzyły się drzwi po prostu wyrzucił ją z autobusu. Ta po tym jak przeleciała kilka metrów, mogła zacząć się zbierać na nogi. Zachowanie zarówno kobiety, jak i mężczyzny pozostawia w tej sytuacji wiele do życzenia.

Niewątpliwie stroną zaczepną była kobieta, bowiem nie ma paragrafu na to, że trzeba ustępować miejsca płci przeciwnej. Ktoś po prostu albo jest dżentelmenem albo nie – a też po prostu ktoś może mieć gorszy dzień. Zachowanie tej blondynki niczego jednak nie tłumaczy.

Z jednej strony trudno dziwić się mężczyźnie, który znienacka został potraktowany w taki sposób. Zadziałał impulsywnie i w nerwach – zwłaszcza, że ślina to znakomity przekaźnik wirusa. A jak widać dama nie założyła nawet maseczki.

.

.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News