Opel pokazał wnętrze modelu Mokka. Kosmiczny wyświetlacz pozamiatał!

Opel pokazał wnętrze modelu Mokka. Kosmiczny wyświetlacz pozamiatał!

opel mokka

Podaj dalej

Opel Mokka nowej generacji w sprzedaży pojawi się w sprzedaży dopiero na początku 2021 roku. Producent jednak starannie rozbudza w nas emocje związane z tym, jak w efekcie końcowym będzie wyglądał samochód kryjący pod maską napęd elektryczny.

opel mokka wnetrze

Tym razem zdradzono szczegóły, jeżeli chodzi o wnętrze pojazdu. Bez wątpienia najbardziej oko przykuwa kokpit nazwany Pure Panel. Jest on całkowicie cyfrowy, a przy tym niezwykle czytelny i prosty w obsłudze.

– Po raz pierwszy udostępniamy naszym klientom Opel Pure Panel. Duże wyświetlacze, płynnie zintegrowane w jednym poziomym formacie informacyjnym, minimalna liczba fizycznych elementów sterujących i przejrzyste informacje cyfrowe, pozbawione wszystkiego, co zbędne – wszystko to razem składa się na optymalną obsługę użytkownika – mówi Mark Adams, wiceprezes ds. stylistyki marki Opel.

Ople całkowicie zmienia wizję wnętrza auta

Pure Panel mogliśmy zobaczyć już w modelu GT X Experimental i już wówczas zrobił on ogromne wrażenie. Takie rozwiązanie ma być praktykowane również w innych modelach, jakie będą wychodziły z rąk niemieckiego producenta.

Wyświetlacz łączy w sobie prędkościomierz, nawigację, komputer pokładowy i ekran multimediów. Na panelu widać także obraz z kamer, które zastąpiły klasyczne lusterka boczne. Całe sterowanie znajduje się między przednimi fotelami.

opel GT X Experimental
Opel GT X Experimental

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News