Ojciec śmiertelnie potrącił swojego rocznego syna. Tragedia w Otwocku

Ojciec śmiertelnie potrącił swojego rocznego syna. Tragedia w Otwocku

Podaj dalej

W Otwocku doszło do tragicznego zdarzenia na jednej z tamtejszych posesji. Ojciec wjeżdżając na teren swojej posesji nie zauważył półtorarocznego syna i śmiertelnie go potrącił. Dziecko zmarło z powodu urazu głowy.

policja na sygnale

Dramat rozegrał się w godzinach popołudniowych, gdy ojciec wracał z pracy i wjeżdżał przez bramę na swoją posesję. To właśnie w tym momencie dziecko zostało śmiertelnie potrącone. Policja nie ujawnia szczegółów w związku z tym zdarzeniem. Wiadomo, że mężczyzna był trzeźwy.

Za tego typu zdarzenie 42-latkowi grozi nawet 8 lat więzienia. Ojcu grozi 8 lat pozbawienia wolności. Sądy jednak w przypadku nieszczęśliwego wypadku, gdy konsekwencje są dotkliwe dla sprawy, mogą odstąpić od wymierzenia kary.

Ojciec śmiertelnie potrącił syna

Na miejscu swoje czynności wykonywała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza w asyście prokuratora. – Prokuratura w tej chwili prowadzi śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym – powiedział Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga, prokurator Marcin Saduś.

Niektóre źródła informują również, że zdarzenie miało miejsce w momencie, nie gdy ojciec wracał z pracy, lecz w trakcie porządków prowadzonych w aucie. Bez względu jednak na to, w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia, należy mówić o ogromnej tragedii jaka spotkała tę rodzinę.

Przy tego typu okoliczność sądy z reguły działają szybko. O ile oczywiście prokuratura nie będzie miała żadnych zastrzeżeń do prowadzonego śledztwa.

Dachujące Audi omal nie zabiło przechodnia na chodniku. Co za absurdalny dzwon!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News