Odśnieżył szybę w bardzo nietypowy sposób. Wszyscy mu tego zazdroszczą

Odśnieżył szybę w bardzo nietypowy sposób. Wszyscy mu tego zazdroszczą

Podaj dalej

Odśnieżanie samochodu to prosta rzecz, ale co w przypadku gdy auto pokrył lód? Wówczas już nie tak łatwo jest pozbyć się zamarzniętej wody z auta. Każdy ma duże obawy, że może dojść do uszkodzenia lakieru czy pęknięcia szyby. Jak się okazuje problemu można pozbyć się w bardzo efektowny sposób.

Takie odśnieżanie to ja rozumiem

szyba zima lod

Kierowca zapewne sam nie liczył na to, że zdoła w tak widowiskowy sposób pozbyć się lodu. Swoją szybę zastąpił nawet przez chwilę sztuczną szybą w postaci lodu. Jego pech polegał jednak na tym, że po wszystkim lód wpadł do jego pojazdu.

Jak przyznał jednak samo bohater nagranie nie było to zbyt problematyczne, bo praktycznie wszystko zdołał wyrzucić na zewnątrz. Pokryty samochód warstwą lodu to niewątpliwie najgorsza rzecz jaka może spotkać każdego z kierowców zimą. Niezwykle trudno się go pozbyć.

Skrobaczka w tgo typu przypadku niewiele pomoże. I choć nie jest to zalecane, to najlepiej odpalić samochód i ogrzać go od wewnątrz. Wówczas wszystko powinno odejść po kilkunastu minutach bez większych problemów.

So I did that ice on the car window thing… kinda. from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News