Od poniedziałku znacznie tańsze LPG na stacjach paliw! Jak diesel i benzyna?

Od poniedziałku znacznie tańsze LPG na stacjach paliw! Jak diesel i benzyna?

Podaj dalej

Tanio, taniej i jeszcze taniej. Tak wyglądają ostatnie tygodnie, jeżeli chodzi o LPG na stacjach paliw. W najbliższym tygodniu po raz kolejny czekają nas obniżki, a co za tym idzie, więcej pieniędzy zostanie w portfelu. Jeżeli chodzi o diesel i benzynę tutaj nie można mówić o takiej rewelacji, ale złych informacji też nie ma.

Ceny paliw za LPG, diesel i benzynę

Diesel, benzyna i LPG dopiero będą drogie

E-petrol.pl przedstawił swoje prognozy na najbliższy tydzień, jeżeli chodzi o ceny paliw na stacjach. I najkorzystniej wygląda sytaucja jeżeli chodzi o LPG, bowiem tutaj widoczny jest nieustanny spadek ceny. Na przyszły tydzień przewidywania wskazują, że średnio zapłacimy 2,50-2,56 zł.

Biorąc pod uwagę, że ceny na wielu stacjach są zbliżone do kwoty 2,70 zł, trzeba przyznać, że spadek będzie dość wyraźny. Wiele wskazuje na to, że taki trend może się utrzymać i niebawem za LPG znów możemy płacić w przedziale 2,30-2,40 zł na wielu stacjach.

Biorąc pod uwagę, że w Polsce nieustannie przybywa kierowców tankujących autogaz, liczba osób zadowolonych będzie duża. W końcu to właśnie na gazie widać największe różnice w oszczędzaniu na drobnych kwotach. 30-40 groszy tańsze paliwo, to tak naprawdę szybka droga do tego, aby 7-8 tankowanie wyszło… gratis.

diesel stacja paliw

Inne paliwa na swoim poziomie

W przypadku benzyna i diesla nie odnotowano praktycznie większych zmian. Olej napędowy nawet lekko staniał, natomiast benzyna utrzymuje się na swoim poziomie. Tutaj w najbliższym czasie nie przewiduje się większym zmian, a wszelkie ruchy będą kilkugroszowe i w zasadzie na jednym poziomie.

diesel stan paliwa

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News