Nowa Toyota Supra i nieudany wyjazd z salonu samochodowego. Kierowca wprowadzony w błąd

Nowa Toyota Supra i nieudany wyjazd z salonu samochodowego. Kierowca wprowadzony w błąd

toyota supra salon

Podaj dalej

Nie o takim wyjeździe z salonu samochodowego marzył ten kierowca. Każdy, kto kupił nowe auto doskonale sobie sprawę, że to niewątpliwie wyjątkowy moment w życiu. Niestety jak już nie raz się przekonaliśmy, dość łatwo można go sobie popsuć. Nie inaczej było tutaj, gdzie błyszcząca Toyota Supra od razu straciła na wartości.

Toyota Supra wyjeżdża z salony samochodowego

salon toyota wyjazd

Ten niewątpliwie wyjątkowy moment został uwieczniony przez kolegę. Nie wiedział on jeszcze wówczas, że to, co kręci stanie się hitem w sieci i czarnym snem właściciela. Nagrał on moment, w którym pachnące nowością auto uderza w ławkę.

Kierowca jechał przez dość wąski wyjazd, aby opuścić salon samochodowy. We wszystkim pomagał mu nawet sprzedawca, aby mógł bezpiecznie opuścić miejsce zakupu i udać się w pierwszą podróż. Niestety tak go kierował, że lewy przedni zderzak zahaczył o wystające siedzenie ławeczki.

Pracownik jedyne co mógł to złapać się za głowę. Zapewne wina będzie w tym przypadku leżała po stronie salonu, która zrekompensuje stratę i fachowo wymieni przedni zderzak. Tyle tylko, że w pamięci zawsze pozostanie to, co się wydarzyło w momencie zakupu.

Pechwoy początek

Salesperson drives customer’s new Supra into a bench halfway off the showroom floor from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News